• Якщо ти ІТ фахівець і тебе вигнали або несправедливо скоротили з ІТ компанії з «світовим ім’ям»!

  • Ти був СПДшникам або отримував зарплату в конверті!

  • Ти вважаєш, що з тобою несправедливо поступили і не розрахувалися!

  • Наша команда юристів з радістю тобі допоможе отримати свої кровно зароблені гроші!

  • Ми повернимо тобі всі податки, які за тебе не заплатили!

Громадська організація надає
правову допомогу та
правовий захист
громадянам України,
які опинились
у скрутному становищі
через порушення
та недотримання
трудового законодавства

Кому допомагаємо

Написати нам

Наш Email для зв’язку
office@azpid.com

Приклади звернень до громадської організації

Звернення 1

До ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «АСОЦІАЦІЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ» звернувся громадянин України – колишній співробітник провідної IT-компанії України. За розглядом його справи стало відомо, що з ним як з фізичною особою-підприємцем був укладений договір про надання послуг, за яким він кілька останніх років виконував певний обсяг робіт для IT- компанії.

Однак, останні півроку його взаємовідносини з компанією набули ознаки трудових відносин, а саме: йому встановили постійний робочий день та фіксовану заробітну плату, за ним було закріплене постійне робоче місце, йому надавалась щорічна оплачувана відпустка. Тому він звернувся до керівництва компанії з проханням оформити його як штатного працівника.

Крім того, він володів інформацією про те, що певні працівники компанії, маючи аналогічні зобов’язання, були оформлені як штатні працівники компанії. Однак, йому було відмовлено в оформленні як штатного працівника та більше того він був звільнений без попередження, договір був з ним розірваний. За результатом аналізу його ситуації та розглядом його документів, було проведено декілька економічних експертиз, що надало можливість в подальшому зверненню до суду.

Метою звернення було визнання правовідносин трудовими, стягнення майнової та моральної шкоди, спричиненої порушенням трудових прав особи. IT-компанія вирішила не чекати результатів розгляду справи та прийняла рішення укласти з ним мирову угоду, яка задовольнила обидві сторони (він отримав грошову компенсацію в обмін на закриття справи).

Звернення 2

До ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «АСОЦІАЦІЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ» звернулася громадянка України – колишній співробітник IT-компанії, яка працювала на посаді головного бухгалтера з правом підпису.

В результаті реорганізації компанії вона була звільнена з посади з порушеннями трудового законодавства України, а саме: без виплати компенсації за відпустку та без виплати працівникові вихідної допомоги (за законодавством України виплата у даному випадку складає розмір заробітної плати за 6 (шість) місяців).

Адвокати ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ звернулися до суду, після чого роботодавець буд змушений виконати усі свої зобов’язання перед колишнім працівником, аби уникнути відповідальності перед законом.